Optima Dekor  1

Bir bakışta, Optima Dekor

3 boyutlu resim görüntüleme yazılımı
Win XP/Win Vistaİşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
Tam sürümü 570 YTL Fiyatı :
58,30 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 5      Toplam: 13225 Download Sayısı :
11 Ocak 2009Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (1) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Süre sınırı yok, özellik kısıtlaması var.
Uyarılar : HER WINDOWS FORMATTA KİMSEYE GEREK KALMADAN KENDİNİZ YÜKLEYİN.Programı satın aldığınızda size verilen cd ve şifre ile dilediğiniz zaman kimseye ihtiyaç duymadan tekrar yükleme yapabilirsiniz. Bu özellikle önemli bir konudur, çünkü zaman zaman bilgisayarın
ORJİNAL LİSANSLI 3 boyutlu bir mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, kiler, yüklük ve vitrin çizim, dizayn, tasarım programına sahip olmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Optima Yazılım size çok cazip bir teklif sunuyor. OPTIMA DEKOR v1.

PROGRAM BAŞLICA ÖZELLİKLERİ :

Çok iyi resim kalitesi
Son derece kolay kullanım
Maliyet , Kesim ve Kertme listeleri
Windows formatlanınca size verilen cd ve şifre ile kendiniz yükleme yapabilirsiniz
En yeni beyaz eşya modelleri
Özel İmalat modül harikası ile tanışın
Otomatik taç, baza, tezgah döşeme
Dolabın sağına, soluna, üstüne tek tuşla panel...
Ve çok sayıda beğeneceğiniz başka ayrıntılar ve tasarım kolaylıkları?

Optima Dekor 3 değişik paket olarak piyasaya sürülmüştür.

Standart sürüm ücretsizdir. Evet, basit mutfak çizimi yapmak isteyenler bu bedava sürümde her aradıklarını bulacaklar. Müşterinizi ikna etmeye yetecek kadar iyi mutfaklar çizebilirsiniz. Yasal olarak dilediğiniz kadar kullanın.

Profesyonel sürüm ciddi çalışma yapmak isteyenlerin her ihtiyacını karşılayacaktır. Bu sürümü kullananlar daha profesyonel, daha detaycı ve gelen müşterileri daha hızlı ve daha yüksek fiyata ikna etmek isteyen kişilerdir.

Ekstra sürüm 3 boyutlu çizim haricinde, tek tuşla resimli fiyat teklifi verme imkanı sunmaktadır. Buna ilave olarak internet üzerinden tanıtım ve reklam talep edenlerin isteklerini karşılamak için optimize edilmiştir. İnternetin gücünü küçümsemeyin, günümüzde hiç bir şirket interneti görmezden gelemez, gelmemeli.

Fiyat konusuna açıklık getirelim :
Diğer çizim programları 1500-2000 YTL ve üzeri fiyatlarla satılırken Optima Dekor Profesyonel neden 570 YTL diye sorabilirsiniz. Daha ucuzsa daha az kaliteli diye düşünebilirsiniz ama bu programlar konusunda yapacağınız en büyük hata olur. Dünya da bazı bedava programlar para ile satılan muadillerinden daha iyidir, bilenlere sorun. Dünya da hiç kimse bir malı daha iyi kalitede daha ucuza mal edemez sözü program işinde

Üreticinin diğer programları

ORJİNAL LİSANSLI 3 boyutlu bir mutfak, banyo, yatak odası, oturma odası, çocuk odası, kile...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar