Alış - Satış - Stok Takip  5.4.1

Bir bakışta, Alış - Satış - Stok Takip

stok,cari,kasa,çek,senet takibi,döviz işlemleri,irsaliye,fatura yazdırma
Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
SharewareLisans :
-Fiyatı :
11,50 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 251 Download Sayısı :
02 Aralık 2008Eklenme Tarihi :
Tutku YazılımÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Programımızın, anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile, stok takibi, cari hesap takibi, kasa takibi, çek, senet takibi, döviz işlemleri, irsaliye, fatura yazdırma işlemleri ve tüm ön muhasebe takip işlemleri için kullanabilirsiniz.

Programımızı; ürün alışı ve ürün satışı yapılan, tüm ticari sektörlerde; alış, satış, stok, cari, kasa, çek, senet alınacak paralar, ödenecek paralar takibi ve fatura işlemleri için kullanabilirsiniz.

Alış - Satış - Stok Takip Programı ile Yapabilecekleriniz :


Stok işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki stok hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Kasa işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki kasa hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Çek işlemlerini yapabilir, istediğiniz tarihler arasındaki çek hareketlerini inceleyebilir, yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün alışı yaptığınız firmaların stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün satışı yaptığınız müşterilerinizin stok ve cari işlem hareketlerini gerçekleştirebilir, gerçekleşen stok ve cari hareketler listesini yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün alışını ve satışını peşin veya kredi kartı ile yapabilir, geri kalan borçları programın taksitmatik ünitesini kullanarak istediğiniz faizlendirme yöntemi ile otomatik olarak vadelendirebilirsiniz.

Vadelendirme sonucu oluşan, alınacak paralar ödeme planı ve ödenecek paralar ödeme planlarını kullanarak alacağınız paralar ve ödeyeceğiniz paralar takibatını kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme planlarını yazıcıdan rapor olarak alabilirsiniz.

Ürün satışından sonra müşterinize faturasını kesebildiğiniz gibi ürünü bir müşterinize satıp diğer müşterinize de faturasını kesebilirsiniz. Ayrıca fatura oluşturarak stok ve cari işlem hareketlerinden bağımsız direk fatura kesebilirsiniz.

Programı birden fazla kişinin ken

Üreticinin diğer programları

Programımızın, anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile, stok takibi, cari hesap tak...
İddaaBilir programı ile kolay bir şekilde kuponlar hazırlayabilir, hazırladığınız kuponlar...
GanyanBilen Programı, siz at yarışı severlerin hemen hemen tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ...
Programımızın, anlaşılır ve kolay kullanılabilir özelliği ile, stok takibi, cari hesap tak...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar