BusinessCards  MX 3.93

Bir bakışta, BusinessCards

kartvizit tasarlama,hazırlama
Win XP/Win Vista/Win 2000İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
DemoLisans :
-Fiyatı :
62,60 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 781 Download Sayısı :
01 Kasım 2008Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
BusinessCards MX, profesyonel anlamda kartvizit tasarlamayı sağlayan bir programdır. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her isteyen, çok kolay ve hızlı bir şekilde amatör ya da profesyonel anlamda kartvizit hazırlayabilir.

Karmaşık programlarla uğraşmak yerine basit ve birkaç adımda kartvizit oluşturmak isteyeceğiniz bu programla, kartvizitler için tema, arkaplan, yazı tipi, renk gibi çeşitli değişiklikler yapabilir, ayrıca standart ebatların haricinde kendi belirleyeceğiniz ebatlarda da kartvizitler yapabilirsiniz. Programın içinde 400'e yakın hazır örnek şablon dosya mevcut. Ayrıca üreticinin sitesinden de şablon indirebilirsiniz.

Kartvizit oluşturmakta oldukça kolay. "File/Dosya" menüsüne tıkladığınızda karşınıza gelen 4 adımda kartvizit oluşturma sihirbazı sayesinde işinizi hızlı, kolay ve özelleştirilebilir yapı içinde düzenleyebilirsiniz. Buradan 'New/Yeni' ya da 'Open Template/Şablon Aç' tuşlarından birine tıklayarak yeni ya da varolan bir şablon dosyası açabilirsiniz. Örneğin, yeni tuşuna tıkladığınızda boş ya da hazır şablon tema seçebilirsiniz. Daha sonraki adımda standart boyutlardan birini ya da "Manufacturer/İmalatçı" içinden farklı türde kartvizitler oluşturulabilirsiniz. 3. Adımda ise hazır gelen şablon içinden çeşitli değişiklikler yapılabilir. Burada belirtilen alanları kendinize göre değiştirebilirsiniz. En son olarak "Execute" tuşunua tıkladığınızda tasarı içinde son düzenlemeler yapacağınız konuma gelir. Buradan yine çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Baskı önizlemeye tıkladığınızda seçtiğiniz kağıt türüne göre basılacak kartvizit miktarını görebilirsiniz.

Özellikler:

JPG, BMP, WMF, PNG, TIFF, GIF gibi çok sayıda dosya türünü destekler.

JPEG, TIFF, BMP gibi grafik dosyalarını yüksek çözünürlükte (300, 600 DPI) dışarı çıkartabilir.

Kartvizit tasarımında minumum ebat 70X40, en fazla 405X65 ayarlanabilir.

Çoklu dil desteğine sahip.

Arayüz görüntüsü değiştirelbilir.

CMYK'ya dönüştürülebilir ve yollanabilir.

Arapça ve

Üreticinin diğer programları

BusinessCards MX, profesyonel anlamda kartvizit tasarlamayı sağlayan bir programdır. Kulla...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar