Firmatik Atlantis  4.3

Bir bakışta, Firmatik Atlantis

küçük ve orta ölçekli işletmeler için ön muhaseb programı
Win XP/Win Vista/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
AdwareLisans :
-Fiyatı :
0,01 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1194 Download Sayısı :
31 Ekim 2008Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 50 Kullanım
Uyarılar :
Cari Hesap Takibi : Cari hesaplarınız borç ve alacak hareketlerini rahatça kayıtlara geçebilir. Ödemelerinizi kasa ve bankadan otomatik olarak yapabilirisiniz.

Stok Takibi : Stok giriş ve çıkışlarınızın kaydını yapabilir. Bunların kalanlarına ve kalan tutarlarını rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Stok Kartlarınıza hizmet kartı ekleyerek yaptığınız veya aldığınız hizmetleri kayıt altında tutabilirsiniz.

Fatura Giriş Çıkışları : Mal alış ve mal satış faturalarınızın kayıtlarını yapabilir bunların kayıtlarına gelişmiş arama seçenekleri ile rahatça ulaşabilirsiniz. alış ve satışlara ıskonto uygulayabilir. Fatura çıktısını istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

Kasa / Banka Bağlantısı : Yaptığınız işlemlerden kaynaklanan kasa hareketlerini nakit ödeme ve tahsilatlarını kasadan rahatça takip edebilirsiniz. Kasa defteri modeli ile bu işleminiz defterde tutmaktan daha kolay hale geliyor, banka işlemlerinizi kayıt altında tutun. günlük haftalık aylık raporlar alın

Çek Senet Takibi : Çek ve Senet işlemlerinizi kayıt altında tutun. Taksitli Senet işlemi yapın. Vadeli senetlerinizde uyarı alın. Senetlerinizi tarih aralıklarında raporlayın.

Sipariş Takibi : Müşterileriniz vermiş olduğu siparişleri onaylamadan önce sipariş modülünde kayıt altında tutabilirsiniz. Bu siparişle ilgili fiyat teklifinizi sipariş veya teklif raporu şeklinde yazdırabilirsiniz. Siparişiniz onaylandığında bu siparişi direkt olarak faturalandırabilirsiniz.

Personel Takibi : Personelinizin maaş ödemelerinizi kayıt altında tutabilirsiniz. Personel kartlarını faturalarla ilişkilendirerek Satış yapan personeliniz ne kadar satış yaptığını sorgulama imkanınız bulunmakta.

Kredi Kartı : Kendi kredi kartlarınızın ödemelerini ve harcamalarını kayıt altında tutarak kartınızın ödeme günlerinde uyarı mesajı alabilirsiniz. Kart ödemelerinizi kasa veya banka bağlantısıyla yapabilirsiniz.

Basit Üretim - İmalat Modülü: Ürettiğiniz ürünlere harcanan stokları ürün oluşturarak kayıt altında tutabilir. Ü

Üreticinin diğer programları

Cari hesap programı müşterileriniz ve satıcı firmalarınızn borç ve alacak takibinizi yapab...
Günlük kasa işlemlerinizi takip edebilirsiniz. Kasa defteri modüleni kullanarak giren çıka...
Borç alacak takibinizi yapın, Stok takibi ile alış, satış faturalarızı takip edin. Stok mi...
müşteri ve satıcı borç alacak alacaklarınızı takip edin stok giren çıkan miktar ve tutarla...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar