Hursoft Apartman Yönetim Programı  2.15

Bir bakışta, Hursoft Apartman Yönetim Programı

apartman yöneticisi programı,
Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
SharewareLisans :
-Fiyatı :
13,90 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 2784 Download Sayısı :
23 Eylül 2008Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar : Kullanıcı Adı : APT Şifre : APT
Bu yazılım apartman yöneticileri için hazırlanmış, kullanımı son derece kolay ve işlevi tam olan bir programdır. Kat malikleri kanunu ve tüzüklerini programın kendisi bildiği için yanlış yapmaya imkan vermez. Ancak uygulamada kanunlarla gerçek hayat arasındaki uyumu sağlamak için bazı konularda esnek kullanıma izin verir.

Kiracı, ev sahibi bilgilerini ayrı takip edebilir, dairelerin genel durum takibini yapabilir, gecikme cezası hesaplamaları ile istenilen ayların faiz sonuçlarını alabilirsiniz. Tüm raporların Excel, Word, Pdf'ye aktarımını yapabilirsiniz. Şablon tanımlayarak üyelerin bakiyelerini, kutlamalar ve kurul davetlerini Sms olarak gönderebilirsiniz.

En büyük hedefi yönetimde profesyonelleşmek ve zamandan tasarruftur…

Yönetim kurulu apartmanı ne şekilde yönetmeye karar verdiyse, ana menüdeki ayar başlığı altında buna yönelik seçimler yapılır. Bu seçimler gecikme cezası, işletme projesi başlangıç zamanı, aidatların son ödeme tarihleri, ek süreleri, makbuz ayarları vb. ile ilgilidir. Bu sayede yazılımınız, birbirinden çok farklı yönetim şekillerine ve karar defterine uyum sağlar.

Sadece bir sefer yapacağınız daire ve blok isimleri, komşu isimleri, çalışılan banka isimleri, elde edilen gelir ve yapılan masraf isimleri vb. tanımlamalar ile yazılımı size özel hale getirirsiniz. Bu ayarları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Aidat gelirleri girişi, giderlerin girişi, varsa diğer gelirlerin girişi, banka-fon-avans işlemleri, mal-hizmet işlemleri, personel işlemleri, işletme projesi, adres etiket basımı, hazirûn listesi, sayaç takibi işlemleri, çek takibi, iş takibi vb. işlemler, bir yere not alırmışçasına kolayca yapılır. Yazılım ise arka planda bir muhasebeci, bir personel müdürü, bir genel müdür gibi ciddiyetle çalışarak en zor defter, tablo ve belgeleri hazırlar, ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Bir yöneticinin ihtiyaç duyacağı günlük kasa raporu, mizan, bilanço, gelir-gider tablosu, işletme defteri, faaliyet raporu, yönetim bilançosu,

Üreticinin diğer programları

Hursoft Öğrenci Yurdu Programı ile öğrenci yurtları için özel hazırlanmış bu program sayes...
Hursoft Anaokulu ve Kreş Programı ile anaokulu ve kreşler için özel hazırlanmış bu program...
Bu yazılım apartman yöneticileri için hazırlanmış, kullanımı son derece kolay ve işlevi ta...
Cari Kart kaydı bölümünde galeride bulunan araç sahiplerinin isimlerini ve müşterilerin is...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar