IECacheView  1.12

Bir bakışta, IECacheView

Internet Explorer önbellek dosyalarını okuma görüntüleme
Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,04 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 157 Download Sayısı :
14 Eylül 2008Eklenme Tarihi :
NirsoftÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
IECacheView, Internet Explorer önbellek dosyalarını okuyup görüntüleyebilen küçük bir programcıktır. Programın kendisi küçük, işlevi büyüktür. Önbellek dosyaları hakkında; dosya adı, içerik tipi, adresi (URL), son kayıt zamanı, son değişiklik zamanı, hiti, dosya boyutu, klasör adı ve önbellek dosyasının yolunu gösterebilmektedir.

Önbellek bilgilerini kolayca metin(TXT)/HTML/XML dosyalarına aktarabilirsiniz veya önbellek bilgilerini kopyalayıp herhangi bir uygulamaya yapıştırabilisiniz (Excel ya da OpenOffice Spreadsheet gibi).

IECacheView, kurulum veya ekstra DLL dosyaları istemez. Herhangi bir klasöre kopyalayarak çalıştırabilirsiniz. Program güncel olarak depolanan önbellek dosylarını gösterir. Eğer başka bir kullanıcının veya işletim sisteminin önbellek dosyalarını görmek isterseniz "Select Cache Folder" (F9) seçeneği ile önbellek dosyalarının yerini belirtebilirsiniz.

Programın Artıları :


IECacheView, sadece önbellek dosyalarını görüntüleyebilmektedir. Önbellek görüntülenirken tanımlama bilgileri ve önbellek dosyaları karıştırılmaz.

Önbellek dosyalarını filtreleyebilir (resim, yazı, video, ses veya uygulama).

Başka bir kullanıcının veya başka bir diskteki önbellek dosyalarını görüntüleyebilir, pencere izleyicisi ile sadece kayıt edilen önbellek dosyalarını görüntüleyebilirsiniz.

Yazılım, Windows CacheView uygulamasının gösteremediği bazı sütunları gösterir; dosya tipi, hiti, alt klasör adı ve önbellek dosyasının tam adı ve yolu.

Yazılım ile istenilen önbellek dosyasını herhangi bir klasöre kopyalayabilir, daha sonra da Excel, OpenOffice Spreadsheet gibi uygulamalara yapıştırabilirsiniz.

Üreticinin diğer programları

USBDeview bilgisayarınıza takılı olan USB aygıtlarını gösteren, geçmişte bağlanılan aygıtl...
Bu program PC`ye önceden girilmiş olan MSN, YAHOO, ICQ, GTALK vs. adreslerinin üye adların...
DriverView bilgisayarınızdaki sürücülerin ayrıntılı bir listesini çıkararak yönetmenizi sa...
Ücretsiz yazılımların büyük çoğunluğunu beğenmediğiniz takdirde silebilirsiniz. Çünkü bu u...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar