Sqirlz Water Reflections  2.4

Bir bakışta, Sqirlz Water Reflections

resimlere çeşitli efektler ekleme,resimleri AVI ve GIF türünde kaydetme
Win 98/Win Me/Win XP/Win 2000İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
1,98 MBBoyutu :
Bugün: 1      Bu hafta: 1      Toplam: 1273 Download Sayısı :
16 Ağustos 2008Eklenme Tarihi :
xiberpixÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Sqirlz Water Reflections programı ile bir veya birden fazla resim ile çeşitli su yansımaları, su efektleri oluşturabilir bu oluşturduğunuz resimleri isterseniz SWF yani Flash Animasyon, isterseniz AVI video, isterseniz de GIF (hareketli resim) türlerinde kaydedebilirsiniz.

Bilgisayarınızda mevcut bulunan .jpeg, .jpg, .bmp, .png, .tiff ve daha birçok resim türünü program ile açarak programın içerisinde bulunan çok çeşitli su yansımaları, yağmur yağma efektleri, benzeri animasyonlar oluşturup yine istediğiniz türde AVI video, GIF animasyon resmi, SWF Flash Animasyon halinde kaydedebilirsiniz.

Özellikleri :
* Windows ve çoğu işletim sisteminin video oynatıcılarının desteklediği 10 ayrı video codec i (video paket sıkıştırma türü) ile kayıt edebilme özelliği mevcuttur.
* Videolarda veya animasyonlarda frame (çerçeve) sayısı belirtebilme özelliği mevcuttur.

NOTLAR :
* Sqirlz Water Reflections programını kullanabilmek için sisteminizde Flash Player kurulu ve çalışır halde olması gerekmektedir.
* Programı kuracağınız disk sürücünüzde en az 4,1 MB boş alan olmalıdır.
* Programın kullanımı oldukça basit olmasına rağmen ilk defa kullanacağınız düşünülerek üretici tarafından Flash Animasyon halinde Tutorial yani öğretici hazırlanmıştır.

Öğreticilerin Kullanımı :
Bu öğreticileri aşağıdaki linklerde indirip, indireceğiniz paketi klasör halinde açıp içindeki uzantısı .htm olan dosyayı çalıştırarak kullanabilirsiniz.
Genel Kullanım Öğreticisi için
buraya
tıklayınız. (994 Kb.)
Efekt Yapımı Öğreticisi için
buraya
tıklayınız. (1.17 Mb.)

Editörün Yorumu :
* Programın yaptığı işi yapan birçok ücretli program yazılım dünyasında mevcut ama bu programın en büyük artısı ücretsiz olması ve kullanımının kolaylığıdır.

* Avi video veya swf flash animasyon olarak kaydederken frame (tekrarlayan çerçeve) sayısını fazla verdiğinizde dosya boyutunun birazcık fazla olması programın tek dezavantajı denilebilir.

* Program Windows XP işletim sisteminde kurulmuş ve hi

Üreticinin diğer programları

Sqirlz Water Reflections programı ile bir veya birden fazla resim ile çeşitli su yansımala...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar