Nakit Akış Programı  1.1

Bir bakışta, Nakit Akış Programı

Nakit Akış, KOBİ'lerin gelecekteki parasal durumunu görebilmesine yarar.
Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/Win 200...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,00 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 2589 Download Sayısı :
17 Temmuz 2008Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : Yazılım Easy versiyonu ücretsizdir.
Uyarılar :
"Nakit Akış", bugünden bakarak, yarınki kasa/bankayı görmektir, diyebiliriz.

Günümüzde, ekonominin inişli çıkışlı yolunda, çok sayıda firma, işini iyi yapamadığı için değil, yanlış borçlandığı, hatalı vadelerle alacaklarını yapılandırdığı için iş yaşamından çekilmek zorunda kalmaktadır. Özellikle düşük kar marjları ve yetersiz özkaynaklarla çalışan firmalar için, Nakit Akış takibi, finansal yapılanmanın en önemli bölümlerinden birisidir.

Nakit Akış uygulaması size hangi dönemde paranızın fazla olacağını, hangi dönemde nakit gereksinimi duyacağınızı gösterir. Açıkları ve fazlaları birkaç ay önceden gördüğünüzde, önlem alacak zamanınız kalır. Sıkışıklığı önceden gördüğünüzde, alacaklarınızın üzerine gidebilir, borçlarınızı erteleyebilir veya farklı bir çözüm geliştirebilirsiniz. Ayrıca, uygulama yeni bir işe hangi ayda girebileceğinizi, personel maaşlarına ne kadar zam yapabileceğinizi, aylık harcama ve gelir bütçenizin ne olduğunu, ayda ne kadarlık taksit ödeyebileceğinizi, hangi gün ne kadar vadeli kredi kullanmanız gerektiğini, hangi gün paranızı repo yapabileceğinizi de söyler. Tüm bunları görmek için tek yapmanız gereken ise, ileride nakit akışı yaratacak fatura ödemesi, çek tahsilatı, kira ödemesi, personel ödemesi, nakit tahsilat gibi kalemleri beklenen vadeleri ile sisteme girmek. Uygulama, girilen işlemleri düzenleyerek, size, tarih bazında ihtiyacınız olan raporu üretecektir.

Nakit Akış uygulaması, farklı versiyonları ile hem büyük kurumların nakit akış hareketlerini hem de bir evin bütçesini tutabilecek kapsam ve esneklikte tasarlanmıştır.

Üreticinin diğer programları

Basit: Benzerleri İçinde Kullanımı En Kolay Program Kapsamlı: Proje Bazında Nakit Hareket...
Ahtapott ile ; • Müşterilerinizi ve iletişim bilgilerini; • Müşterilerinizde çalışan kiş...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar