1x Online Avatar Oyunu  1.1

Bir bakışta, 1x Online Avatar Oyunu

oyun,rol oynama oyunu,online oyun
Win 95/Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,27 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 2908 Download Sayısı :
04 Mayıs 2008Eklenme Tarihi :
TürkiyeAvatarÜretici :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar : Not: Oyunu oynayabilmek için programı indirdikten sonra oyuna kayıt olmanız gerekmektedir. Bu basit işlem 30 saniyeden kısa sürecektir.
Bu oyun çevrimiçi olarak diğer oyuncularla karşılıklı oynayabileceğiniz RPG (Role Playing Game / Rol Oynama Oyunu) oyunudur. Oyunda amacınız seviye atlamak, eşya edinmek ve rakiplerinizi geride bırakmak.

Oyun adını Avatar isimli çizgi filmden almıştır. Senaryosu ve mantığı da bu çizgi film üzerine tasarlanmıştır.

Oyunda 4 elementi kontrol ediyor ve bu elementlerin hareketlerine hükmediyorsunuz. Bu elementler ateş, su, hava ve toprak olmak üzere 4 tanedir. Oyuna başlarken bu elementlerden bir tanesinin bükücüsü olacaksınız (bükme denme sebebi elemente şekil vermeniz ve hareketlerine hükmetmeniz.). Her elementin farklı bir hasar ve defans puanı mevcuttur bu yüzden birisinde saldırı seviyesi yüksekken diğerinde defans seviyesi yüksek olabiliyor.

Oyunda haritada gezerek dişinize uygun yaratıkları buluyor ve bulduğunuzda savaşarak yok ediyorsunuz, böylece altın ve deneyim puanı kazanıyorsunuz. Deneyim puanınız arttıkça seviye atlayacak ve kendinizi geliştirmeniz için size her seviye atladığınızda 5 deneyim geliştirme puanı (bu puanları kuvvet, defans, enerji ve can metodlarına verebiliyorsunuz.), her 5 seviye atladığınızda bir vuruş puanı kazanacaksınız. Vuruş puanıyla çeşitli saldırı tekniklerine sahip olacak ve daha zorlu mücadelelere girişebileceksiniz.

Haritada ilerledikçe daha zorlu yaratıklar karşınıza çıkıyor ve dolayısıyla altın ve deneyim puanınız daha hızlı yükselmeye başlıyor, unutmamanız gereken bir durum da seviye atladıkça bir sonraki seviyeye geçmek her seferinde daha da zorlaşacaktır.

Oyunda kendinizi yaratıklarla savaşarak geliştiriyor ve dilediğinizde haritada diğer kullanıcılarla savaşabiliyorsunuz. Oyunda en iyi oyuncuların listelendiği bölümde en yüksek seviyeye sahip 25 oyuncu görüntüleniyor, bu oyuncuların da diğer kullanıcılarla savaşı o bölümde görüntülenmektedir.

Oyunda 4 çeşit eşya mevcut. Silah, zırh, kalkan, kafalık. Ayrıca eşyaların varsayılan özelliklerinin yanı sıra oyunun size sunduğu bir özelllik de silahların gücünüzü,

Üreticinin diğer programları

Bu oyun çevrimiçi olarak diğer oyuncularla karşılıklı oynayabileceğiniz RPG (Role Playing ...
Bu oyun çevrimiçi olarak diğer oyuncularla karşılıklı oynayabileceğiniz RPG (Role Playing ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar