Counter Strike+Half Life+Modlar+Bot  1.5

Bir bakışta, Counter Strike+Half Life+Modlar+Bot

Cs1.5 Free+Mod
Win Vista/Win XP/Win Me/Win 98/Win 95/Win NT/Win 2000/...İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
AdwareLisans :
-Fiyatı :
117,65 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 484725 Download Sayısı :
31 Aralık 2007Eklenme Tarihi :
arÜretici :
Görüşleri Okuyun (56) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar : şifresi:3333333333333

counter strike 1.5 full indir


Counter Strike tüm zamanların en iyi oyunudur
Counter-Strike nedir? Counter-Strike, son yillarin en popüler oyunlarindan birisi olup birçok site ve dergi tarafindan yilin oyunu seçilen Half-Life`in birçok modifikasyonundan bir tanesidir.

counter strike 1.5 indir


Half-Life modifikasyonlari, Half-Life oyun motorunu kullanan, fakat degisik oyuncu modelleri, haritalar, farkli konu ve atmosferlerle amatör oyun yapimcilari tarafindan yaratilmis yeni oyunlar olarak tanimlanabilirler. Belki de Half-Life`i bu kadar popüler yapip ilk çiktigi günden birkaç yil sonra eski oyun motoruna ragmen oynanmasini saglayan da onun modifikasyonlaridir.

counter strike 1.5 download


Counter-Strike`i diger modifikasyonlardan ayiran onun gerçekçi silahlari, aksiyon dolu atmosferi, kaliteli oyuncu modelleri, güzel haritalari ve sik sik güncellenmesidir. Oyunun konusu nedir? Counter-Strike oyunu son yillarda dünyanin çesitli bölgelerinde eylemlerle bulunmakta olan bazi terörist gruplarla, terörizme karsi özel egitim almis Counter-Terrorist birliklerinin mücadelesine dayanmaktadir.

counter strike 1.5 oyna


Teröristler rehin alma, bomba koyma, suikast türü eylemlerde bulunmakta ve Counter-Terrorist kuvvetleri de buna karsi saldirilar gelistirmektedirler (yani Counter-Strike). Örnegin teröristlerin ellerinde tuttuklari rehineleri kurtamaya çalismak, teröristlerin bomba yerlestirebilecegi potansiyel yerleri savunmak veya yerlestirilen bombalari etkisiz hale getirmek, teröristler tarafindan suikaste ugramasi muhtemel olan önemli bir kisiyi koruyarak, sapasaglam gidecegi yere ulasmasini saglamak gibi görevler oyunda mevcuttur.

Üreticinin diğer programları

Tek kelimeyle Dünyanın En çok oynanan oyunudur.

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar