NASREDDİN HOCA İLE İLKOKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM EĞİTİM SETİ   v2.0

Bir bakışta, NASREDDİN HOCA İLE İLKOKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM EĞİTİM SETİ

NASREDDİN HOCA İLE OKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM İLKOKUMA EĞİTİMİ Milli
Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
DemoLisans :
25 YTLFiyatı :
57,62 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 9332 Download Sayısı :
29 Eylül 2007Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (2) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Değerli Öğretmenler ; Yeni müfredata uygun biçimde düzenlenen, Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti, dersliğinizdeki eğitim ortamını bütünüyle değiştirecek. Projeksiyon cihazı, bilgisayar, akıllı tahta gibi donanımlarla tam uyumlu olarak kullanabileceğiniz interaktif eğitim cd mizin, eğitim etkinliklerinizin verimliliğini şaşırtıcı biçimde arttırdığına tanık olacaksınız. Öğrencileriniz interaktif uygulamalar sayesinde izleyici olmaktan çıkarak etkinliğin merkezinde yerlerini alacaklar.
Animasyon ve oyunlar üzerine kurgulanmış eğlenceli bir içerik, müfredatın belirttiği aşamalara uygun biçimde gelişen ilkokuma yazma eğitimi uygulamaları, ilk kez hepsi bir arada. Üstelik sınıfınızda etkinlik olarak uygulayabileceğiniz, basılı eğitim malzemesi desteğiyle!
Sayın Veliler;
Çocuğunuz artık büyüdü. Okullu oldu. Bu yıl birinci sınıfa başlayacak..Okuma yazma öğrenecek. Böylece kendini aydınlık bir yaşama hazırlayacak gerekli bilgiye erişme yeteneği kazanacak. Peki bu aşamayı severek, eğlenerek ve doğru biçimde gerçekleştirmesini ister misiniz?
Nasreddin Hoca ile Okuma Yazma Öğreniyorum Eğitim Seti bunu en ekonomik ve verimli biçimde sağlar.
Piyasada büyük maliyetlerle, ayrı ayrı ürünler olarak temin etmekte zorlanacağınız ses kartları, sözcük avı oyunu, sekizli okuma serisi ve interaktif eğitim cd sini size en uygun koşullarda sunuyoruz.
Yeni müfredata uygun biçimde düzenlenen, bu eğitim Seti, çocuğunuzun okuma yazmaya geçişinde en büyük yardımcınız olacak.
Animasyon ve oyunlar üzerine kurgulanmış eğlenceli bir içerik, müfredatın belirttiği aşamalara uygun biçimde gelişen ilkokuma yazma eğitimi uygulamaları, ilk kez hepsi bir arada. Üstelik sınıfta ve evde kolayca uygulayabileceğiniz etkinlikler içeren, basılı eğitim maalzemesi desteğiyle!

Üreticinin diğer programları

Animasyon ve oyunlar üzerine kurgulanmış eğlenceli bir içerik, müfredatın belirttiği aşama...
NASREDDİN HOCA İLE OKUMA YAZMA ÖĞRENİYORUM İLKOKUMA EĞİTİMİ Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim ...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar