Cafe Bahar Müşteri Takip   1.0

Bir bakışta, Cafe Bahar Müşteri Takip

Cafe Bahar Müşteri Takip Programının Hedefi Küçük işletmelerdir. Tüpçü, Spot
Win 98/Win Me/Win XP/Win Vista/Win NT/Win 2000İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
0,16 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 2      Toplam: 1777 Download Sayısı :
30 Haziran 2007Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (3) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
Cafe Bahar Müşteri Takip Programının Hedefi Küçük işletmelerdir. Tüpçü, Spot, Vcd vs küçük işletmeler için gelir gider kaydı tutma programıdır. Göz alıcı arayüzü sayesinde işinizi zevkli hale getirecektir. Programı veresiye defteri olarak ta kullanabilirsiniz.
Müşteri Bilgisi ve Ürün Bilgisi olarak iki bölümü olan programın Müşteri Bilgisi Bölümüne müşterilerinizle ilgili tüm bilgileri girebilirsiniz. Program 1 den başlayarak her müşteriye otomatik müşteri no belirliyor.

Müşterilerinizin Adı Soyadı, Adresi, Telefonu, Cep Telefonu gibi bilgilerini bir kereye mahsus giriyorsunuz. Daha sonra program müşterilerinizi otomatik tanıyor. Müşterilerinizin aldığı ürün sayısını ve fiyatını giriyorsunuz. Yüz bin müşteriye kadar ekleyebilirsiniz.

İkinci bir bölüm olan Ürün bilgisi bölümünde ise işyerinizdeki ürünleri kaydediyorsunuz. Fiyatını yazıyorsunuz. Girdi Çıktı yapabiliyorsunuz.

Bu çok gelişmiş programın en büyük avantajı ise ücretsiz olmasıdır. Benzeri programlar hem ücretli hem de çok karmaşıktır. Bu programı ilkokul öğrencileri bile kullanabilir. Program çok kolay ve çok özelliklidir. Ücretsiz olmasının sebebi ise ücretli ve kısıtlı programlardan nefret etmemdir. Bu yazdığım ilk programdır. İnşallah devamı gelecektir. Ülkeme ücretsiz hizmet edeceğim. Kesinlikle hiçbir programdan ücret talep edilmeyecek ve kısıtlama yapılmayacaktır.
Ömer Faruk ASLAN

Üreticinin diğer programları

Cafe Bahar Müşteri Takip Programının Hedefi Küçük işletmelerdir. Tüpçü, Spot, Vcd vs küçük...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar