YeniYoLKasam  2.0.1

Bir bakışta, YeniYoLKasam

gider gelir takip sistemi, ileri vadeli ödeme seçenekleri
Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
DemoLisans :
500 YTLFiyatı :
29,30 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 111 Download Sayısı :
31 Mart 2007Eklenme Tarihi :
ahomagÜretici :
Görüşleri Okuyun (4) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 30 Gün Deneme Süresi
Uyarılar : Yazılımın daha yeni bir versiyonu var. Sayfasına gitmek için tıklayınız.
YeniYoLKasam sadece bir kasa programı değildir. Kullandıkça farkına varacağınız, bir çok özelliği ile kategorisinde şimdiden lider durumda olan bir ;

Gelir - Gider takip sistemi yöneticisi
Ödemeleriniz Hatırlatan bir sekreter
Harcamalarınızı otomatik taksitlendiren ve ödeme günlerinde hatırlatan finansör Şubelerinizinde kayıtlarını tutabileceğiniz ve istediğinizde raporlayabileceğiniz , İşletme sistem yöneticisidir.

Kasa hareketlerinizi takip edin, gelir ve gider işlemlerinizi düzenleyin ve raporlayın, hatırlatıcı ile ileri vadeli ödemelerinizi zamanında ve tek bir tuş ile ödeyin. Ve daha fazlası...

Kur bilgileri ekranı iki yönlü çalışmaktadır. İster internet üzerinden tüm kur kartlarını ve güncel kur bilgilerini online olarak sisteme yükleyebilir istersenizde elle giriş yapabilirsiniz. Kur bilgilerini internet üzerinden güncellemek için Ayarlar/Kur Girişi menüsünden açılan ekran üzerinde takvimin altında bulunan internet üzerinden güncelle linkine tıklayarak yapabilirsiniz.

Yeni düzenlediğimiz raporlar ile pdf ( acrobat), Word ve Excel formatında export ( dış veri ) alabilirsiniz. Bunun için istediğiniz raporu alın daha sonra ekranın üzerinde bulunan menü üzerindeki mektup şekline benzeyen tuşa basın, açılan diyalog kutusundan dosyanın oluşturacağı yeri ve dosyanın adını belirtin, dosya türü kutusundan ise istediğiniz formatı belirleyin ve tamam tuşuna basın. İşte bu kadar kolay.
Update ise degisiklikler: Virman işlemi asıl olarak bir kasadan diğer bir kasaya para transferinde kullanılır. Program içerisinde bu işlemi Yeni tuşuna bastıktan sonra gelen kayıt giriş penceresinde işlem türü kutusundan virman işlemini seçerek yapabilirsiniz. İşlem türü seçiminden sonra ekran yapısı görsel olarak değişecek ve virman kasa adında bir kutu açılıp sizden virman yapılacak kasa seçimi istenecektir. Burada İşlem kasası genel anlamda Alacaklı (çıkış) , virman kasası ise Borçlu ( giriş ) kasası olarak işlem görür.

Üreticinin diğer programları

Tüm projelerinizi yönetebileceğiniz, net maliyet analizleri yapabileceğiniz, personel ve d...
YeniYol Personel Maaş Takip Programı; sisteme tanımlayacağınız şube,departman,özelkod krit...
YeniYoLKasam sadece bir kasa programı değildir. Kullandıkça farkına varacağınız, bir ç...
Tüm projelerinizi yönetebileceğiniz, net maliyet analizleri yapabileceğiniz, personel ve d...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar