Obiİcra İcra Takip Programı  2.1

Bir bakışta, Obiİcra İcra Takip Programı

Çağdaş bir icra takip yazılımında ihtiyaç duyabileceğiniz herşey Obiİcra İcra
Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
DemoLisans :
600 YTL+KDVFiyatı :
6,21 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 1749 Download Sayısı :
28 Ocak 2007Eklenme Tarihi :
Görüşleri Okuyun (0) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar : 12 Kayıt Sınırlaması
Uyarılar :
Çağdaş bir icra takip yazılımında ihtiyaç duyabileceğiniz herşey Obiİcra İcra Takip Programı Ver. 2.1, 32 bit Windows programı olup Windows 95, Windows 98, Windows NT 4.0, Windows 2000 ve Windows XP işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Veritabanı olarak Microsoft SQL Server 7.0 (veya üzeri) kullanılmaktadır. Kullanıcı sayısının az olduğu durumlar için Microsoft Access 7.0 (veya üzeri) veritabanı da çözüm olarak sunulmaktadır. Obiİcra İcra Takip Programı Ver. 2.1, en son yazılım geliştirme teknolojisi, Microsoft ADO ve .NET bileşenleri kullanılarak modüler olarak geliştirilmiştir. Bu modüler yapısı sayesinde program her türlü güncellemeye ve değişime açıktır.

Bir avukatın icra takibinde ihtiyaç duyabileceği tüm bilgi kayıt pencerelerini, hesaplamaları, listeleri, dilekçeleri ve risk izleme gibi çok çeşitli raporları kapsayan, bilgi girişlerini hızlandıran, her türlü takibi sanal ortama taşıyabilen güvenilir ve güvenli bir bilgisayar programıdır.

Obiİcra İcra Takip Programı Ver. 2.1, çok detaylı olduğu gibi çok da kolay bir kullanıma sahiptir. Microsoft standartlarına uygun olarak tasarlanmış arayüzü sayesinde, kullanıcı programa çok kısa bir süre içinde adapte olabilmektedir. Veri girişlerindeki kontrollü mekanizması sayesinde kullanıcı hatalarını en aza indirgemektedir.

Üreticinin diğer programları

Çağdaş bir icra takip yazılımında ihtiyaç duyabileceğiniz herşey Obiİcra İcra Takip Progra...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar