YoutubeSpider  2.0

Bir bakışta, YoutubeSpider

Youtube spider, YouTube.com sitesi için çok kolay bi şekilde arama yapabilir.
Win 98/Win Me/Win XP/Win NT/Win 2000/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
4,84 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 1      Toplam: 14151 Download Sayısı :
04 Ocak 2007Eklenme Tarihi :
MibracaÜretici :
Görüşleri Okuyun (1) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
Kısıtlamalar :
Uyarılar :
İnternette çevrimiçi video oynatan site sayıları iyice çoğaldı. Birbirinden kaliteli siteler zamanla internette yerini aldı. Bu sitelerde çevrimiçi video seyredilebilirken arama ve izleme seçenekleri kısıtlı kaldı! Ayrıca kullanıcılar farklı video sitelerinde videolarada yine farklı farklı sitelerden ulaşmak zorunda kaldılar. İşte Youtube spider bu zihniyeti daha kolay kullanılabilir hale getirmek için yapılan bir çalışmanın ilk meyvesidir. Şu anda özelliklerini sadece YouTube.com sitesi için sunan programa zamanla diğer video siteleride eklenecektir.

Peki Youtube Spider size neler sunuyor. Bu programla çok kolay bi şekilde arama yapabilir. Sık kullanılanlar listeleri oluşturabilir. En çok beğendiğiniz videoları farklı bir grupla listeleyebilirsiniz. Hem arama hızınız arttacağı gibi beğendiğiniz videolarıda tekrar tekrar site içerisinde aramak zorunda kalmayacaksınız.


Youtube Spider, yüksek performansıyla youtube sitesinden video aramalarınızda vazgeçilmez ve eğlenceli bir hale getirecektir. Programın ilk versiyonunda kolay video arama, Özel favori listeleri hazırlama gibi özellikler bulunmakda! Ayrıca web site tasarımcıları program üzerinden yaptıkları aramaları kaydederek merkezimizden bu linkleri hatta video dosyalarını download edeblirler. Bu konuda ayrıntılı bilgi için mibraca@gmail.com ile iletişime geçilebilir.

Programın şu anda geliştirilmekte olan versiyonunda ise aradığınız videoları bilgisayarınıza tekli veya çoklu olarak indirebilecek, bu videoları izleyebilecek veya istediğiniz formata kolayca dönüştürebileceksiniz.

Program ücretsizdir. (Ama bağış yaparsanız itirazımız olmaz!)

Gerekli Minimum Konfigurasyon

Ekstra bir donanım gerektirmez windows çalışıyorsa you tube spider da çalışır. (Zaten windows gibi bir donanım canavarı yüklüyse. Bizim ekstra bir donanım istememiz normal olmaz.)
Şu anda tasarımda olan versiyon üzerinde planlanan özellikler

Beğenilen videoları arkadaşlarınıza gönderme
Sık kullanılan listenizde kategorile

Üreticinin diğer programları

İnternette çevrimiçi video oynatan site sayıları iyice çoğaldı. Birbirinden kaliteli sitel...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar