FREETEKLIFS  1.10

Bir bakışta, FREETEKLIFS

TEKLİFS , teklif usulü çalışan tüm firmalar için dizayn edilmiş bir yazılımdır.
Win 98/Win Me/Win XP/Win 2003İşletim Sistemi :
Türkçe Dili :
FreewareLisans :
-Fiyatı :
25,39 MBBoyutu :
Bugün: 0      Bu hafta: 0      Toplam: 901 Download Sayısı :
11 Eylül 2006Eklenme Tarihi :
TeklifsÜretici :
Görüşleri Okuyun (11) Görüş Belirtin Kullanıcı Görüşleri :
TEKLİFS , teklif usulü çalışan tüm firmalar için dizayn edilmiş bir yazılımdır. TEKLİFS ile çalıştığınız firmalara teklif verebilir,verdiğiniz teklifleri takip edebilir ve siparişe dönüştürebilirsiniz.
Ek bir programa ihtiyaç duymadan tekliflerinizi ve fiyat listelerinizi Müşterilerinize mail yoluyla gönderebilirsiniz.Yapılan görüşmeleri ve görüşme sonuçlarını takip edebilir, kişisel notlarınızı kaydedebilirsiniz.
Ayrıca TEKLİFS ile EAN 13 Formatına göre barkotta basabilirsiniz. Tüm raporları ve çıktıları PDF,RTF,XLS,JPG,TIFF,BMP,HTML,TEXT Formatında kaydedebilirsiniz. TEKLİFS Online ve Network Ortamında rahatlıkla Çalışabilir. TEKLİFS ile yapacağınız işlemlerle işlerinizi daha rahat ve sorunsuz takip edebilme imkanına sahip olacaksınız.
Genel Özellikler
Kolay ve Esnek Kullanım
Alınan ve Verilen Proformaların Takibini Yapabilme Alıcı ve Satıcı Firmalarınızın Bilgilerini Ayrıntılı Olarak Tutabilme Proformaların gelişme ve sonuç aşamalarını takip edebilme Sipariş takibi yapabilme Birden Fazla Tipte Proforma Çıktısı Alabilme Proformalara Geniş Açıklama ve Resim Ekleyebilme Resimli Proforma Çıktısı Hazırlayabilme Proformaları Ek Programa İhtiyaç Duymadan Mail Yoluyla Gönderebilme Proformaları PDF, RTF, XLS, JPG, TIFF, BMP, HTML, TEXT Formatında Kaydedebilme Kendi Proformanızı Drag and Drop Yöntemiyle Rahatlıkla Dizayn Edebilme Otomatik Proforma Numarası Takip Edebilme Teklifleri Personellerinize Göre Takip Edebilme Ürünlerinize Ait Barkod Çıkarabilme Fiyat Listesi Basabilme Fiyat Listesini Müşterilere Maille Gönderebilme Adres Etiket Çıkartabilme Fiyat Takibi Yapabilme Farklı Döviz Cinsleriyle Çalışabilme Tekliflerin İstatistiksel Analizini Alabilme Kullanıcıları Yetkilendirebilme Network ve Online Ortamda Kullanabilme Tüm Raporları ve Listeleri EXCEL,PDF,TEXT, WORD ve HTML Formatında Kaydedebilme Randevu ve Görüşmelerin Takibi Yapabilme Görüşme Analizleri Yapabilme Takvim Özelliği Kişisel Notları Kaydedebilme

Yenilikler (v1.10)

Poz No Takibi, Teklif Revi

Üreticinin diğer programları

Aynı anda birden fazla veritabanlarını yedekleyebilme, Veritabanlarını zip formatında yede...
Aynı anda birden fazla veritabanlarını yedekleyebilme, Veritabanlarını zip formatında yede...
TEKLİFS , teklif usulü çalışan tüm firmalar için dizayn edilmiş bir yazılımdır. TEKLİFS il...
Aynı anda birden fazla veritabanlarını yedekleyebilme, Veritabanlarını zip formatında yede...

Anahtar Kelimelerdeki Diğer Yazılımlar