Babylon indir

Win XP/Win 98/Win 95/Win NT/Win 2000İşletim Sistemi :
İngilizce Dili :
SharewareLisans :
Satın Al
64 USD
Fiyatı :
7,87 MBBoyutu :
Bugün: 392      Bu hafta: 392      Toplam: 392 Download Sayısı :
12 Aralık 2018 Çarşamba Eklenme Tarihi :
Babylon.comÜretici :


>>> Babylon indir , DOWNLOAD, Yükle <<<Şu ana kadar çıkarılmış olan sözlük programları içinde lider konumda bulunan babylon size mükemmel çeviriler yapabilmeniz için en gelişmiş araç kitini sunar.

Web sayfasının çevrilmesi, epostalarınızın çevrilmesi, hazır mesajlarınızın veya dökümanlarınızın çevrilmesi babylon indir erek yapabileceklerinizden sadece bazıları.

Babylon, Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons, ve Taishukan sözlük ve ansiklopedilerinden yardım alarak geniş sunumlar hazırlamanıza yardımcı olur. Istediğiniz sonuçları istediğiniz yerden almak için bir tek tıklamanız yeterli olmakta. Babylon indir işlemi ile, 20 dilden wikipedia yayınlarına ulaşarak araştırmalarınızda büyük kolaylık elde edebilirsiniz.

Babylon en son versiyonu ile birlikte, çeviri yapabildiği dil sayısını 75'e çıkarmış. Sadece çeviri yapmakla kalmayan babylon aynı zamanda tek başına sözlük olarak da hizmet verebiliyor. Babylon sözlük 'ün dikkate çeken özelliklerini sıralarsak;

- internet explorer için imla hatalarını giderme,
- otomatik kelime tamamlaması
- akıllı sözlük
- wikipedia sonuçlarına ulaşabilme
- kişiselleştirilebilme
- tek bir tıkla çeviri yapabilme

Yukarıdaki babylon indir linkini tıklayarak yazımı indirip kurduğunuzda herhangi bir kısıtlama olmadan tüm özellikleri ile bu muhteşem sözlük programını 30 gün süre ile deneyebilirsiniz. Babylon sözlük satışı için ilgili sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Babylon indir konusunda ilginizi çekecek diğer sayfalar

- babylon full indir
- babylon 7 indir
- babylon lisans
- bedava babylon indir
- babylon indir vista
- babylon download
- babylon 6 indir