Hac Ekran Koruyucu (MeNziL.NeT)  1.0

Download ile ilgili önemli açıklama. Lütfen okuyunuz!

DİKKAT: Yazılım yüklenmesi güvenliğiniz için direk olarak BAŞLAMAYACAKTIR. Lütfen güvenliğiniz için aşağıdaki işlem adımlarını okuduktan sonra orta kısımdaki indirme DOWNLOAD linkine tıklayarak indirme işlemine başlayınız.
Son zamanlarda bazı web sitelerinin bilerek veya bilmeyerek ziyaretçilere zararlı programcıklar bulaştırma ihtimaline karşı, download (indir) edilmek istenen yazılımın, download işleminin doğrudan başlamasına son verdik. Artık yazılımı indirmeden evvel, isterseniz, yazılımın ineceği adresi kontrol edebileceksiniz. Bu kontrol sonucunda, yazılımda virus olup olmadığı veya yazılımın indirileceği adreste herhangi bir zararlı içerik bulunup bulunmadığını görme imkanınız olacak. Bu hizmet stopbadware.org un üyelerinden olan GOOGLE tarafından verilmektedir.
Sizlerden ricamız, bu kontrol sonucunda yazılımda herhangi bir sorun olmasa bile, indirdiğiniz yazılımı bilgisayarınıza kurmadan evvel mutlaka ayrıca virus kontrolünden geçiriniz.
Zararlı sitelerle ilgili açıklamaya StopBadware.org'un Web Siteleri İçin Güvenlik İpuçları yazısından ulaşabilirsiniz.

Eğer download (indir) etmek istediğiniz yazılımın bulunduğu sitenin kötü niyetli yazılım bulaştırıp bulaştırmadığını veya indirmek istediğiniz yazılımda virus veya benzeri zararlı içerik olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız,


DOWNLOAD işlemine başlamak için aşağıdaki link e tıklayınız.

Eğer yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza sayfa bulunamadı (404 hatası) veya tamamen ilgisiz bir sayfa çıkıyorsa, bize verilmiş olan indirme linki geçersiz hale gelmiş demektir. Download linkleri çalışmıyorsa, lütfen, kırık linki bize haber veriniz.

Önemli Not: Yukarıda tarama sonucu alacağınız netice, yazılımın yüklendiği site ile alakalıdır. Sitede bulunan sorun indirilecek yazılımın kötü olmasını gerektirmez. Özellikle, rapidshare gibi binlerce yazılımının bulunduğu sitelerde tarama sonucu site geneline göre verilmektedir. Bu sonucun olumsuz olması sizin yüklemek istediğiniz yazılımda bir sorun olduğu anlamına gelmez.
Benzer yazılımlar
Medyabim Ekran Koruyucu

10 adet süper kaliteli ekran koruyucu. bu ekran koruyucuları çok basit olmasına karşın hay...

Üç aylara özel ekran koruyucu. Hacegan İlahi Grubundan Elhamdulillah ilahisi eşliğinde. Be...

Sevgililer gününe özel bir ekran koruyucu.

My Pictures 3D Ekran koruyucusu 2 özelliği içinde barındıran 2 in 1 tipinde bir pakettir. ...

Peygamberimizin Dilinden birbirinden güzel dualar.. Maneviyat iklimine kısa bir yolculuk.....

Bedava Ekran Koruyucusu, ekranınızı sanki eriyormuş gibi gösteren bir program. Ekranın eri...

1883' te Fransız matematikçi Edouard Lucas tarafından hazırlanan matematiksel ve mantıksal...

Havai fişek gösterisi yapan ekran koruyucusu. Bilgisayarınızı bir müddet kullanmadığınızda...

Son günlerin meşhur virüsü H5N1 (Kuş Gribi) için yapılmış bedava ekran koruyucusu... H5N...