Prof Satranç  1.0

Download ile ilgili önemli açıklama. Lütfen okuyunuz!

DİKKAT: Yazılım yüklenmesi güvenliğiniz için direk olarak BAŞLAMAYACAKTIR. Lütfen güvenliğiniz için aşağıdaki işlem adımlarını okuduktan sonra orta kısımdaki indirme DOWNLOAD linkine tıklayarak indirme işlemine başlayınız.
Son zamanlarda bazı web sitelerinin bilerek veya bilmeyerek ziyaretçilere zararlı programcıklar bulaştırma ihtimaline karşı, download (indir) edilmek istenen yazılımın, download işleminin doğrudan başlamasına son verdik. Artık yazılımı indirmeden evvel, isterseniz, yazılımın ineceği adresi kontrol edebileceksiniz. Bu kontrol sonucunda, yazılımda virus olup olmadığı veya yazılımın indirileceği adreste herhangi bir zararlı içerik bulunup bulunmadığını görme imkanınız olacak. Bu hizmet stopbadware.org un üyelerinden olan GOOGLE tarafından verilmektedir.
Sizlerden ricamız, bu kontrol sonucunda yazılımda herhangi bir sorun olmasa bile, indirdiğiniz yazılımı bilgisayarınıza kurmadan evvel mutlaka ayrıca virus kontrolünden geçiriniz.
Zararlı sitelerle ilgili açıklamaya StopBadware.org'un Web Siteleri İçin Güvenlik İpuçları yazısından ulaşabilirsiniz.

Eğer download (indir) etmek istediğiniz yazılımın bulunduğu sitenin kötü niyetli yazılım bulaştırıp bulaştırmadığını veya indirmek istediğiniz yazılımda virus veya benzeri zararlı içerik olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız,


DOWNLOAD işlemine başlamak için aşağıdaki link e tıklayınız.

Eğer yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza sayfa bulunamadı (404 hatası) veya tamamen ilgisiz bir sayfa çıkıyorsa, bize verilmiş olan indirme linki geçersiz hale gelmiş demektir. Download linkleri çalışmıyorsa, lütfen, kırık linki bize haber veriniz.

Önemli Not: Yukarıda tarama sonucu alacağınız netice, yazılımın yüklendiği site ile alakalıdır. Sitede bulunan sorun indirilecek yazılımın kötü olmasını gerektirmez. Özellikle, rapidshare gibi binlerce yazılımının bulunduğu sitelerde tarama sonucu site geneline göre verilmektedir. Bu sonucun olumsuz olması sizin yüklemek istediğiniz yazılımda bir sorun olduğu anlamına gelmez.
Benzer yazılımlar
Her yaşta insanın oynayabileceği harika bir program.

Klasik tetris kurallarıyla oynanan oyunda düşükten-yükseğe bir risk seviyesi seçerek, buna...

Odadaki tüm oyuncularla aynı anda oynanır. 5 farklı turdan oluşur. Seçenekli genel kültür...

Bir kelime, Bir işlemin "Bir kelime" bölümünü içeren programla, verilen harflerden oluşabi...

Oyunun amacı 1 den 15 e kadar sayıları sıralamaktır. 4x4 kartezyen karede 1 de 15 e kadar ...

Oyunun amacı, 4x4 lük karede 1 den 16 ya kadar sayıları 1 er kez kullanarak, satır ve sütu...

Her yaşta insanın öğrenmek için çaba sarf ettiği, güzel bir zeka oyunu olan Satranç öğrenm...

Lamba Kapat oyunundaki amaç ekrandaki bütün lambaları söndürmektir. Lambalar karesel bölge...

Bu yeni sürümde oyuna puanlama sistemi eklenmiştir. Oyun içinde alınan tüm puanlar ve topl...

tetromatik tetris tarzında ve matematiğinizi geliştirebileceğiniz bir oyundur. Ayarlanabi...