Mozilla Firefox (Türkçe)  3.6.4

Download ile ilgili önemli açıklama. Lütfen okuyunuz!

DİKKAT: Yazılım yüklenmesi güvenliğiniz için direk olarak BAŞLAMAYACAKTIR. Lütfen güvenliğiniz için aşağıdaki işlem adımlarını okuduktan sonra orta kısımdaki indirme DOWNLOAD linkine tıklayarak indirme işlemine başlayınız.
Son zamanlarda bazı web sitelerinin bilerek veya bilmeyerek ziyaretçilere zararlı programcıklar bulaştırma ihtimaline karşı, download (indir) edilmek istenen yazılımın, download işleminin doğrudan başlamasına son verdik. Artık yazılımı indirmeden evvel, isterseniz, yazılımın ineceği adresi kontrol edebileceksiniz. Bu kontrol sonucunda, yazılımda virus olup olmadığı veya yazılımın indirileceği adreste herhangi bir zararlı içerik bulunup bulunmadığını görme imkanınız olacak. Bu hizmet stopbadware.org un üyelerinden olan GOOGLE tarafından verilmektedir.
Sizlerden ricamız, bu kontrol sonucunda yazılımda herhangi bir sorun olmasa bile, indirdiğiniz yazılımı bilgisayarınıza kurmadan evvel mutlaka ayrıca virus kontrolünden geçiriniz.
Zararlı sitelerle ilgili açıklamaya StopBadware.org'un Web Siteleri İçin Güvenlik İpuçları yazısından ulaşabilirsiniz.

Eğer download (indir) etmek istediğiniz yazılımın bulunduğu sitenin kötü niyetli yazılım bulaştırıp bulaştırmadığını veya indirmek istediğiniz yazılımda virus veya benzeri zararlı içerik olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız,
DOWNLOAD işlemine başlamak için aşağıdaki link e tıklayınız.Eğer yukarıdaki linki tıkladığınızda karşınıza sayfa bulunamadı (404 hatası) veya tamamen ilgisiz bir sayfa çıkıyorsa, bize verilmiş olan indirme linki geçersiz hale gelmiş demektir. Download linkleri çalışmıyorsa, lütfen, kırık linki bize haber veriniz.

Önemli Not: Yukarıda tarama sonucu alacağınız netice, yazılımın yüklendiği site ile alakalıdır. Sitede bulunan sorun indirilecek yazılımın kötü olmasını gerektirmez. Özellikle, rapidshare gibi binlerce yazılımının bulunduğu sitelerde tarama sonucu site geneline göre verilmektedir. Bu sonucun olumsuz olması sizin yüklemek istediğiniz yazılımda bir sorun olduğu anlamına gelmez.
Benzer yazılımlar
Google da yükselmek hiç bu kadar KOLAY ve ÜCRETSİZ olmamıştı !!

Opera, yeni versiyonu ile en hızlı internet tarayıcısı lakabını yeniden üstleniyor. Sahip ...

Ödüllü tarayıcı Firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin; Firefox sizi vi...

Google Chrome minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısıdır. İnte...

Mozilla'nın yeni Firefox eklentisi Weave Sync, tarayıcınızı senkronize ederek tüm özellikl...

Firefox'un çok kullanılan eklentilerinden AdBlock artık Google Chrome kullanıcılarının da ...

Hızlı, etkili ve kullanışlı posta istemcisi Mozilla Thunderbird yeni sürümü 3.0 için geliş...

SeaMonkey internette gezerken tüm ihtiyaç duyduğunuz yazılımları sizin için bir araya geti...

Günümüzün hızla ucuzlayan teknolojilerinden birisi de taşınabilir flash bellekler. Bu dona...

Personas Firefox tarayıcınız için farklı zevklere uygun onlarca tema seçeneği sunan bir ek...